Serveringsvagn i mässing

Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEVAGN, 1900-talets senare del, mässing och glas, löstagbara brickor varav det övre med handtag, genombruten gallerkant, kannelerade ben avslutade i hjul, höjd 57, 39x39 cm

Bruksslitage

280747

2014-11-29