Serveringsvagn i mässing
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TEVAGN, 1900-talets senare del, mässing och glas, löstagbara brickor varav det övre med handtag, genombruten gallerkant, kannelerade ben avslutade i hjul, höjd 57, 39x39 cm
Bruksslitage
280747
2014-11-29