Paul Piltz oljemålning

Paul Piltz oljemålning
Paul Piltz oljemålning
Paul Piltz oljemålning
Paul Piltz oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PILTZ, Paul (1900-tal): Landskap, signerad och daterad -53, olja på pannå, 55x45 cm

280768

2014-11-29