Arthur Heikell oljemålning

Arthur Heikell oljemålning
Arthur Heikell oljemålning
Arthur Heikell oljemålning
Arthur Heikell oljemålning
Arthur Heikell oljemålning
Arthur Heikell oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEICKELL, Arthur (Finland 1873-1958): Höstlandskap med sjö, signerad Arthur Heikell, olja på duk, ca 60x95 cm

280782

2014-11-29