Golvlampor Oriel Harwwod design
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GOLVLAMPOR, 1 par, design Oriel Harwood, uplight, massa, vita, gjutna och skulpterade växtformationer med bordskiva, höjd ca 177 cm
PROVENIENS: Inköpta på David Gill Gallery i London
Obetydligt slitage
280787
2014-12-02