Konsolbord med spaglar Oriel Harwood

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

KONSOLBORD, med SPEGLAR, 2 par, design Oriel Harwood, vit konstmassa, skulpterade och gjutna växtformationer, speglarna ca 126x100 cm, konsolbordens höjd ca 73, 89x45 cm
PROVENIENS: Inköpta på David Gill Gallery i London

Krackelering i speglarnas bakstycken, bruksslitage, 2 muttrar saknas på konsolbord

280797

2014-12-02