Antoni Tapies färglitografi med relief

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TAPIES, Antoni (Spanien 1923-2012): Untitled from Folder of Seven Prints, 1960, färglitografi med relief, signerad och numrerad Tàpies 14/50, Litteratur: Galfetti 35

280813

2014-12-02