Tennskål

Tennskål
Tennskål
Tennskål
Tennskål
Tennskål
Tennskål
Tennskål
Tennskål

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL med hänkel, tenn, 1800-tal, höjd 7, diameter 27 cm

Skador

280821

2014-11-29