Roberto Matta färglitografi
2014-12-03
280846
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition med figurer, färglitografi, signerad Matta, 87/100, bladstorlek ca 66x44 cm