Kaffeservis i silver art deco

Kaffeservis i silver art deco
Kaffeservis i silver art deco
Kaffeservis i silver art deco
Kaffeservis i silver art deco
Kaffeservis i silver art deco
Kaffeservis i silver art deco

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

kAFFESERVIS, 3 dlr., silver, art déco, C.G. Hallberg, Stockholm 1938, Kaffekanna med svärtat handtag, gräddkanna och sockerskål med invändig förgyllning, kaffekannan numrerad 1764, totalvikt ca 652 g

280860

2014-11-30