Horst Jansen etsning

Horst Jansen etsning
Horst Jansen etsning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JANSEN, Horst (1929-1995) "Selbst mit Gesche", monogramsignerad och daterad -71, etsning, 32/50, 22x15 ca 26x18,5 cm
Proveniens: Galerie Belle, Västerås

280868

2014-11-30