Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JANSEN, Horst (1929-1995) "Selbst mit Gesche", monogramsignerad och daterad -71, etsning, 32/50, 22x15 ca 26x18,5 cm
Proveniens: Galerie Belle, Västerås
280868
2014-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här