Paul Bistagné oljemålning

Paul Bistagné oljemålning
Paul Bistagné oljemålning
Paul Bistagné oljemålning
Paul Bistagné oljemålning
Paul Bistagné oljemålning
Paul Bistagné oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BISTAGNÉ, Paul (1850-1886): Hamnmotiv, signerad, olja på duk, uppfordrad, 33x63 cm

280870

2014-11-29