Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BISTAGNÉ, Paul (1850-1886): Hamnmotiv, signerad, olja på duk, uppfordrad, 33x63 cm
280870
2014-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här