Kinesisk sidenmålning

Kinesisk sidenmålning
Kinesisk sidenmålning
Kinesisk sidenmålning
Kinesisk sidenmålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1900-tal): Körsbärsblommor, akvarell på siden, bär signatur, 38x31 cm

Patinerad

280877

2014-11-30