Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NETSUKE, 5 st, Japan, 1700-1920-tal, trä lack och ben, i form av skådespelare, sittande man, kaniner, bambu samt mask, maxhöjd ca 4-5 cm
Slitage
280900
2014-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här