Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, STOL, 1800-talets slut, nyrenässans, skiva med skrivskiva i sammet, bemålad, höjd ca 78, 128x65 cm, nyckel finns

Senare bemålad, skador

280912

2014-11-30