Bokhyllor String med tidningshylla

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLESEKTIONER, 3 st, "String", design Nils Strinning, 1950-tal, bestående av 5 svartlackerade gavlar, ca 76 cm långa, samt 3+4 hyllpan i teakfanér, ca 58-78x20 cm, tidningshylla medföljer, delvis etikettmärkta

Slitage, fanérskador,

280919

2014-11-30