Bokylla String med skrivklaff

Bokylla String med skrivklaff
Bokylla String med skrivklaff
Bokylla String med skrivklaff
Bokylla String med skrivklaff
Bokylla String med skrivklaff
Bokylla String med skrivklaff
Bokylla String med skrivklaff
Bokylla String med skrivklaff

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLESEKTIONER, 2 st, med skrivklaff, "String", design Nils Strinning, 1950-tal, bestående av 2 vita samt 1 svartlackerad gavel, ca 101-156 cm långa, samt 4+1 hyllpan i teakfanér, ca 78x20-30 cm, lampa med originaltyg medföljer, delvis etikettmärkta

Slitage, fanérskador, solblekt

280921

2014-11-30