Slaglågevär med bajonett

Slaglågevär med bajonett
Slaglågevär med bajonett
Slaglågevär med bajonett
Slaglågevär med bajonett
Slaglågevär med bajonett
Slaglågevär med bajonett

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, svenskt, m/1855, med bajonett, Liége, P.J.Malmerbe & C (?), numrerad 3336, längd ca 123,5 cm, bajonettens längd ca 62 cm

Slitage

280936

2014-11-30