Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, svenskt, m/1855, med bajonett, Liége, P.J.Malmerbe & C (?), numrerad 3336, längd ca 123,5 cm, bajonettens längd ca 62 cm
Slitage
280936
2014-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här