James Coignard carborundumgravyr
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Visage-Silex: X, signerad och numrerad J. Coignard 36/60, färgcarborundum med collage, bladmått 58x44 cm, Edition Sonet, Stockholm, Litteratur: Bergström/Sonet 307
280952
2014-12-03