James Coignard

James Coignard
James Coignard

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Visage-Silex: S, signerad och numrerad J. Coignard 36/60, färgcarborundum med collage, bladmått 58x44 cm, Edition Sonet, Stockholm, Litteratur: Bergström/Sonet 308

280954

2014-12-03