Trädgårdsgrupp
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 1900-tal, vitmålad metall, bestående av bord och 2 stolar, genombruten dekor, bordets höjd ca 73, diameter ca 77, sitthöjd ca 40 cm, sittkuddar medföljer
PROVENIENS: Ralph Lundsten
Bruksslitage,
280959
2014-12-01