Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 1900-talets andra hälft, vitmålad metall, bestående av bord och 5 stolar, genombruten dekor, bordets höjd ca 69, diameter ca 80, sitthöjd ca 42 cm, sittkuddar medföljer
PROVENIENS: Ralph Lundsten

Bruksslitage

280964

2014-12-01