Trädgårdsgrupp
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 1900-talets andra hälft, vitmålad metall, bestående av bord och 5 stolar, genombruten dekor, bordets höjd ca 69, diameter ca 80, sitthöjd ca 42 cm, sittkuddar medföljer
PROVENIENS: Ralph Lundsten
Bruksslitage
280964
2014-12-01