Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, Italien, bemålad plåt, i form av bukett, 12 ljusarmar, höjd ca 85, diameter ca 100 cm
PROVENIENS: Ralph Lundsten
Blomma avbruten,
280976
2014-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här