Italiensk taklampa

Italiensk taklampa
Italiensk taklampa
Italiensk taklampa
Italiensk taklampa

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, Italien, bemålad plåt, i form av bukett, 12 ljusarmar, höjd ca 85, diameter ca 100 cm
PROVENIENS: Ralph Lundsten

Blomma avbruten,

280976

2014-12-01