Golvlampa 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, total höjd ca 155 cm

Bruksslitage, smärre bucklor

280980

2014-11-30