Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, total höjd ca 155 cm
Bruksslitage, smärre bucklor
280980
2014-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här