NILSSON, Anita - Grafiskt blad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILSSON, Anita (född 1942): Komposition, signerad och daterad Anita Nilsson -85, färglitografi EA (+90),45 x 52 cm. Med dedikation.

280981

2014-12-03