Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DINE, Jim (USA, född 1935): The Astra Tool, 1985, ur sviten The Astra Set, signerad och numrerad Dine -85, 244/400, färglitografi, 60x49 cm
280996
2014-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här