Jim Dine färglitografi

Jim Dine färglitografi
Jim Dine färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DINE, Jim (USA, född 1935): The Astra Tool, 1985, ur sviten The Astra Set, signerad och numrerad Dine -85, 244/400, färglitografi, 60x49 cm

280996

2014-12-02