Trancherbestick England

Trancherbestick England
Trancherbestick England
Trancherbestick England
Trancherbestick England
Trancherbestick England
Trancherbestick England
Trancherbestick England
Trancherbestick England

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRANCHERBESTICK, 5 dlr, silver och horn, stålskaft, Sheffield, 1900-talets början, dekor med snäckskal, märkt Haddon, längd 27-37 cm, i originaletui

Bruksslitage

281007

2014-12-01