Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CYLINDERSTOP, 3 st, tenn, 1800-tal, bl a Johan Erik Schult Uppsala 1819 samt NA Santesson Stockholm, höjd 18-21 cm
En del saknas, skador, slitage, lagningar
281012
2014-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här