Tennstop 1800-tal

Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CYLINDERSTOP, 3 st, tenn, 1800-tal, bl a Johan Erik Schult Uppsala 1819 samt NA Santesson Stockholm, höjd 18-21 cm

En del saknas, skador, slitage, lagningar

281012

2014-12-01