Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
POKAL, VINGLAS, 1800-talets andra hälft, slipad dekor samt förgyllning, höjd 33,5 resp 10 cm
281014
2014-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här