Pokal vinglas 1800-tal

Pokal vinglas 1800-tal
Pokal vinglas 1800-tal
Pokal vinglas 1800-tal
Pokal vinglas 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POKAL, VINGLAS, 1800-talets andra hälft, slipad dekor samt förgyllning, höjd 33,5 resp 10 cm

281014

2014-12-01