Bönematta helsilke

Bönematta helsilke
Bönematta helsilke
Bönematta helsilke
Bönematta helsilke
Bönematta helsilke
Bönematta helsilke

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖNEMATTA, silke på silkesvarp, signerad, ca 67x45 cm

Smärre slitage

281020

2014-12-01