Leksakshäst

Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst
Leksakshäst

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSHÄST, 1900-talets början, monterad på platta med hjul, läderdetaljer, bemålad, höjd 45, totallängd 50 cm

Senare bemålad, skador och färgbortfall

281023

2014-12-01