Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALTARTAVLA, 1800-tal, madonnan och barnet, patinerat lergods, inramad i träram, 50x35 cm
Skador och färgbortfall
281028
2014-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här