Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARIGIET, Alois (Schweiz, 1902-1985): Skifahrer, signerad A. Carigiet, 10/140, färglitografi, 30x49 cm, oramad
281037
2014-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här