Folke Gullby etsning
2014-12-01
281042
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GULLBY, Folke (1912-1982): Flicka med hund, signerad Gullby, etsning, ca 16x11,5 cm