Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GULLBY, Folke (1912-1982): Flicka med hund, signerad Gullby, etsning, ca 16x11,5 cm
Zustandsbeschreibung
281042
2014-12-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner