Antoni Clavé akvarell och tusch

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CLAVÉ, Antoni (Spanien, 1913-2005): Kvinna med barn, signerad och daterad Clavé 4.2.39, Perpignan, tusch och akvarell, 23x19,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

281043

2014-12-04