Silverbägare 1800-tal

Silverbägare 1800-tal
Silverbägare 1800-tal
Silverbägare 1800-tal
Silverbägare 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, silver, 1842, otydliga stämplar, invändigt förgylld, svisselerad dekor, höjd 10 cm, vikt ca 55 g

Slitage

281053

2014-12-01