Takarmatur med John Bauer motiv

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

TAKLYKTA, koppar, 1900-talets första hälft, genombruten dekor med John Bauermotiv, samt hamrad dekor, invändigt med tyg, höjd ca 60 cm
PROVENIENS: Ralph Lundsten

Fläckar

281070

2014-12-01