Spegellampett rokokostil
2014-12-01
281080
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPEGELLAMPETT, bemålad konstmassa, rokokostil, 1900-tal, 2 ljusarmar, dekor av rocailler samt rosett, höjd ca 96 cm
PROVENIENS: Ralph Lundsten
Bruksslitage