Spegellampett rokokostil

Spegellampett rokokostil
Spegellampett rokokostil
Spegellampett rokokostil
Spegellampett rokokostil
Spegellampett rokokostil
Spegellampett rokokostil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGELLAMPETT, bemålad konstmassa, rokokostil, 1900-tal, 2 ljusarmar, dekor av rocailler samt rosett, höjd ca 96 cm
PROVENIENS: Ralph Lundsten

Bruksslitage

281080

2014-12-01