Italienska vägglampetter

Italienska vägglampetter
Italienska vägglampetter
Italienska vägglampetter
Italienska vägglampetter
Italienska vägglampetter
Italienska vägglampetter

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, Italien, bemålad plåt, 1 ljuspunkt vardera, dekor av blommor, höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Ralph Lundsten

Bruksslitage

281083

2014-12-01