K-G Nilsson olja på pannå

K-G Nilsson olja på pannå
K-G Nilsson olja på pannå
K-G Nilsson olja på pannå
K-G Nilsson olja på pannå

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

NILSSON, K-G (född 1942): Öar och segel, signerad och daterad a tergo K G Nilsson 2005, olja på pannå, 38,5x42 cm

281103

2014-12-01