K-G Nilsson olja på pannå
2014-12-01
281103
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
NILSSON, K-G (född 1942): Öar och segel, signerad och daterad a tergo K G Nilsson 2005, olja på pannå, 38,5x42 cm