Jerker Helander oljemålning

Jerker Helander oljemålning
Jerker Helander oljemålning
Jerker Helander oljemålning
Jerker Helander oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

1 200 SEK

HELANDER, Jerker (1920-2000): "Modell", signerad J Helander, olja på duk, 79x61 cm

281108

2014-12-01