Kandelabrar

Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, empirestil, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, för 5 ljus vardera, sockel i marmor, höjd 59 cm

Omarbetad och kompletterad, delar saknas

281113

2014-12-01