Klubbat för:
20 000 SEK
25 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, empirestil, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, för 5 ljus vardera, sockel i marmor, höjd 59 cm
Omarbetad och kompletterad, delar saknas
281113
2014-12-01