Ljusstake

Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKE, mässing, 1700-tal, nordeuropa, för 5 ljus, dekor med hjortdjur, höjd 45 cm

Slitage, kompletterad

281119

2014-12-01