Varmvattenbehållare

Varmvattenbehållare
Varmvattenbehållare
Varmvattenbehållare
Varmvattenbehållare
Varmvattenbehållare
Varmvattenbehållare
Varmvattenbehållare
Varmvattenbehållare

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VARMVATTENBEHÅLLARE, med tappkran, i koppar, 1800-tal, höjd 33 cm

skador

281122

2014-12-01