Skrin
2014-12-01
281128
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKRIN, 1800-tal, dekorerad med ben och hornplattor med graverad och genombruten dekor, höjd 10, 29x20 cm
skador, nyckel saknas