Ljusplåtar i mässing

Ljusplåtar i mässing
Ljusplåtar i mässing
Ljusplåtar i mässing
Ljusplåtar i mässing
Ljusplåtar i mässing
Ljusplåtar i mässing

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, bär datering 1914 Karlskrona, för 2 ljus vardera, rik dekor med bl a hjärtan, ca 94x55 cm

Smärre bruksslitage, bucklor

281131

2014-12-02