Klubbat för:
1 900 SEK
3 000 SEK
LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, bär datering 1914 Karlskrona, för 2 ljus vardera, rik dekor med bl a hjärtan, ca 94x55 cm
Smärre bruksslitage, bucklor
281131
2014-12-02