Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LANTERNA, koppar, omkring 1900, Erik Ohlsson Hälsingborg, skyltmärkt Tre Kronor St 36275, höjd 47, diameter 26 cm
Glas med nagg, bucklor, överdelen ngt nedtryckt
281140
2014-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här