Lanterna Erik Ohlsson Hälsingborg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LANTERNA, koppar, omkring 1900, Erik Ohlsson Hälsingborg, skyltmärkt Tre Kronor St 36275, höjd 47, diameter 26 cm

Glas med nagg, bucklor, överdelen ngt nedtryckt

281140

2014-12-02